A A A

Nowa linia komputerów Pavilion firmy HP

10 maja 2016, 10:00
Firma HP Inc. zaprezentowała nowe portfolio komputerów Pavilion w wyrazistych kolorach. Linia obejmuje laptopy konwertowalne i notebooki o ciekawym wykończeniu, idealne dla uczniów, młodych ludzi i rodzin.
Nowa linia komputerów Pavilion firmy HP

Nowe komputery HP Pavilion posiadają odświeżony design i więcej barw. Dźwięk dostosowany przez ekspertów z B&O PLAY i żywe kolory wyświetlacza, w tym opcje Full HD4 IPS, umożliwiają korzystanie z komputera na najwyższym poziomie.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów w zakresie zwiększonej mobilności rozwiązań, komputery konwertowalne i notebooki HP Pavilion są cieńsze i lżejsze niż poprzednie generacje. Zastosowanie jonowej baterii Prismatic Lithium zapewnia długą żywotność, a HP Fast Charge5 umożliwia szybkie naładowanie komputera aż do 90% w 90 minut, nawet po wyłączeniu komputera.

Wszechstronność w podróży

Aby zapewnić najwyższy poziom korzystania z rozrywki w podróży, nowa edycja komputerów HP Pavilion x360 jest wyposażona w dźwięk dostosowany przez ekspertów z B&O PLAY. Do istniejącego modelu HP Pavilion x360s o przekątnej 13,3" (33,7cm), firma HP dodała nowy model o przekątnej 15,6" (39,6 cm), cieńszy od poprzedniej wersji o 12-14%. Jest on też lżejszy w porównaniu z poprzednią generacją; waga zaczyna się od 1,33 kg i 1,58 kg. Profile mają grubość, odpowiednio, 19,3 mm oraz 19,8 mm. Nowy model HP Pavilion x360 o przekątnej 15,6" waży od 2,3 kg i ma grubość 23,9 mm. Tegoroczne modele posiadają też nowy, wyróżniający je wzór wokół klawiatury. Dodaje to głębi i stylu całemu portfolio komputerów konwertowalnych i notebooków Pavilion.

Seria Pavilion x360s jest dostępna w następujących kolorach: srebrnym, złotym, niebieskim, czerwonym i fioletowym.

Najważniejsze cechy:

  • HP Pavilion x360: rodzina produktów dostępna w pięciu kolorach1 w nowej stylistyce i z ciekawym wzorem wokół klawiatury, w której wersja o przekątnej 15,6" (39,6 cm) dołącza do oferowanych już platform o przekątnych 11,6" (29,4 cm) i 13,3" (33,7 cm); w tych modelach ekran połączony jest specjalnie zaprojektowanymi zawiasami, inspirowanymi serią HP Spectre x360, które umożliwiają pracę w czterech trybach.
  • HP Pavilion: wyposażone w zewnętrzną kartę graficzną, dostępne w pięciu nowych kolorach opcjonalnie zwiększone bezpieczeństwo poprzez uwierzytelnianie za pomocą identyfikacji rysów twarzy, dzięki Intel RealSenseTM Camera2 z Windows Hello3.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto