A A A

Nowa myszka od Geniusa

21 września 2012, 08:39
Nowa myszka od Geniusa

Genius zaprezentował nowa myszkę ułatwiająca korzystanie z komputera w podróży - Traveler 9005BT. Model ten łączy się obsługiwanym urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth.

Nowy Traveler został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy często podróżują. Mysz posiada zaczep Stick-N-Go, pozwalający na przymocowanie jej do płaskiej powierzchni, np. laptopa lub tabletu, co powinno ułatwić transport. Z kolei sensor optyczny BlueEye o rozdzielczości 1200 dpi ma pozwolić na pracę na praktycznie każdej powierzchni.

Oprócz komputera, mysz jest w stanie współpracować z dowolnym urządzeniem wyposażonym w technologię Bluetooth, w wersji 2.0 EDR, np. z tabletem z systemem Android, MacBookiem, smartfonem a nawet z telewizorem. Wygodną pracę z nowym urządzeniem marki Genius powinna zapewnić funkcja Turbo Scroll, pozwalająca na szybkie przewijanie obszernych dokumentów czy stron internetowych. Rolka Travelera umożliwia przewijanie w czterech kierunkach.

Traveler współpracuje z trzema różnymi systemami operacyjnymi: Windows w wersjach XP/Vista/7, MacOS X 10.4 lub nowszym i Android w wersji 3.0 lub nowszej.

Mysz Genius Traveler posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Urządzenie będzie dostępne w sklepach w czwartym kwartale 2012 roku. Sugerowana cena detaliczna nie została jeszcze ustalona.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto