A A A

Nowa odsłona bezprzewodowych routerów Linksys serii E

19 października 2011, 11:18
Nowa odsłona bezprzewodowych routerów Linksys serii E

Cisco wprowadza na rynek nowe rozwiązanie - ulepszone routery bezprzewodowe Linksys serii E.

Nowe routery przeznaczone są do obsługi internetu z sieci kablowych. Modele Linksys E3200 i E4200 wyposażone są w wirtualne USB. Do gniazda można podłączyć dysk twardy lub pamięć USB. Dzięki temu będą mogły z nich korzystać wszystkie inne urządzenia, działające w sieci, współdziałające z oprogramowaniem Cisco Connect.

Nowa oferta pięciu routerów, według producenta ma zagwarantować użytkownikom wysoką wydajność sieci w standardzie Wireless N. Głównymi zaletami urządzeń działających z prędkością do 450Mb/s* są:

• wysyłanie i odbieranie sygnału (w systemie 3x3 anteny) w paśmie 5 GHz, zapewniające większą prędkość przesyłu danych i lepszy zasięg

• wzmacniacze mocy SpeedBoost, mające za zadanie podtrzymanie siły sygnału na większej odległości i zredukowanie „punktów martwych”

• technologia wirtualnego USB, umożliwiająca podłączenie drukarek USB, pamięci przenośnych i innych urządzeń do sieci

• w wybranych modelach serii E nowością jest natywna obsługa protokołów IPv6 i 6rd.

Produkty Linksys sprzedawane są wraz z oprogramowaniem Cisco Connect. Umożliwia ono szybką i łatwą konfigurację sieci bezprzewodowej.

W ofercie Linksys dostępnych jest pięć nowych bezprzewodowych routerów serii E. Sugerowane ceny detaliczne za te urządzenia wahają się od 179 zł do 699 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto