A A A

Nowa odsłona iGoogle

20 października 2008, 12:15
Nowa odsłona iGoogle

Google postanowiło odświeżyć wygląd swojej spersonalizowanej strony iGoogle. W nowej odsłonie zadbano o zwiększenie wygody poprzez zmianę miejsca menu zakładek, które znalazło się po lewej stronie, i umożliwiono dodawanie gadżetów na całej szerokości strony.

Podobnie jak część zagranicznych dostawców treści z kategorii nowości, gry i rozrywka, takich jak New York Times, Wall Street Journal, TVGuide, Google dostosowało wygląd usług Gmail, Reader (Czytnik RSS) i Finance do pełnej szerokości. Inni producenci zewnętrznych gadżetów, z pewnością wkrótce przygotują swoje zaktualizowane "boksy".

Na chwilę obecną nowa wersja iGoogle dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej serwisu. Z pewnością w niedalekiej przyszłości zmiany pojawią się również w polskiej edycji.

Źródło: Google


Mateusz Nosel
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto