A A A

Nowa platforma cyfrowa - poznajcie nc+

21 marca 2013, 10:00
Nowa platforma cyfrowa - poznajcie nc+

21 marca, dokładnie 18 lat po debiucie CANAL+, wystartowała platforma nc+, czyli fuzja CYFRY+ i telewizji n.

Platforma nc+ zaoferuje 50 kanałów HD, w tym 18 na wyłączność wśród platform cyfrowych. Nowe dekodery z nagrywarką i możliwością podłączenia do internetu, a także m.in. Ligę Mistrzów UEFA, Ligę Angielską i T-Mobile Ekstraklasa. W ofercie nc+ znajdzie się 5 dekoderów, w tym mediaBOX+. Ten sprzęt jest wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB, pomieści do 240 godzin programów w jakości SD lub 80 w HD. MediaBOX+ umożliwi ci także dostęp do wypożyczalni VOD+, 400 stacji radiowych, serwisów internetowych oraz gier.

Platforma nc+ wystartuje także z ofertą nc+ GO, czyli mobilnym dostępem do telewizji dla abonentów. Korzystanie z nc+ GO wiąże się z pobraniem darmowej aplikacja na tablety iPad i Android 4.0+, a także na smartfony iPhone, która oferuje dostęp do 13 popularnych kanałów: tvn24, tvn meteo, tvn CNBC, TVP Info, Orange Sport, nSport HD, CANAL+ Sport, tvn Turbo, Disney Channel, Disney Junior, MiniMini+, teleTOON+, eska TV. A także dostęp do kolekcji z internetowej wypożyczalni netVOD+: PLANETE+, ale kino+, Kino Świat, Da Vinci Learning, Sport+, PictureBox, Dzieci, Smaczki oraz Poznaj nc+. Do tego dochodzi jeszcze zdalne programowanie nagrań w dekoderze nc+, radio internetowe, a tablet albo smartfon stanie się pilotem do telewizora.

nc+ to sześć pakietów: COMFORT+, UNIVERSE+, CANAL+ SILVER, CANAL+ GOLD, CANAL+ PLATINUM i ALL INCLUSIVE+. Cena najniższych pakietów nie różni się od przedziału kwot znanego abonentom n i CYFRY+. Pakiet Comfort+ oferuje 70 kanałów, w tym 17 w jakości HD za 39 zł. Za 59 zł abonenci uzyskają dostępu do najlepszej oferty w tej cenie na rynku, z 108 kanałami, w tym 34 w HD.

Pakiet premium obejmujący CANAL+, już za 79 zł spełni oczekiwania całej rodziny i zagwarantuje rozrywkę dla dzieci i dorosłych. CANAL+ SILVER to wybrane wydarzenia sportowe i najnowsze premiery filmowe.

Następne poziomy: CANAL+ GOLD i CANAL+ PLATINUM to oferta dla tych, którzy oczekują jeszcze większej liczby filmów i wydarzeń sportowych oraz technologia pozwalająca odtwarzać ulubione programy i filmy w dowolnym czasie.

Pełna oferta dostępna jest w sprzedaży od dzisiaj zarówno dla subskrybentów CYFRY+ i n, jak również dla nowych abonentów.

Więcej informacji na tej stronie


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: telewizja
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto