A A A

Nowa rodzina smartfonów Oppo?

2 października 2018, 12:00
Wszystko wskazuje, że już 10 października ujrzymy nową serię smartfonów chińskiego producenta.
Nowa rodzina smartfonów Oppo?

Początkowo zakładano, że trzy nadchodzące telefony Oppo to kolejne wersje smartfonu o nazwie Oppo R17. Jak jednak informuje serwis Gsmarena, będzie to zupełnie nowa linia telefonów. Oppo wysłało już enigmatyczne zaproszenia do niektórych mediów. Nazwy kodowe nadchodzących urządzeń to PBCM30, PBCM10 i PBCT10.

Warto przypomnieć, że najbliższe dwa tygodnie w świecie premier smartfonów będą bardzo emocjonujące - nowy sprzęt zaprezentuje Nokia, Google, Samsung, Huawei, LG, Razer, a także OnePlus One, czyli submarka Oppo.

Za kulisami coraz otwarciej mówi się o tym, że Oppo - zachęcone sukcesem Xiaomi na polskim rynku - zamierza oficjalnie wejść ze swoimi produktami do naszego kraju.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Indie zakazały aplikacji TikTok
21 kwietnia 2019
Indyjski rząd nakazał Apple oraz Google zbanować aplikację TikTok w swoich sklepach z aplikacjami. Powód? Wykorzystywanie jej przez dzieci i...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto