A A A

Nowa rodzina smartfonów Oppo?

2 października 2018, 12:00
Wszystko wskazuje, że już 10 października ujrzymy nową serię smartfonów chińskiego producenta.
Nowa rodzina smartfonów Oppo?

Początkowo zakładano, że trzy nadchodzące telefony Oppo to kolejne wersje smartfonu o nazwie Oppo R17. Jak jednak informuje serwis Gsmarena, będzie to zupełnie nowa linia telefonów. Oppo wysłało już enigmatyczne zaproszenia do niektórych mediów. Nazwy kodowe nadchodzących urządzeń to PBCM30, PBCM10 i PBCT10.

Warto przypomnieć, że najbliższe dwa tygodnie w świecie premier smartfonów będą bardzo emocjonujące - nowy sprzęt zaprezentuje Nokia, Google, Samsung, Huawei, LG, Razer, a także OnePlus One, czyli submarka Oppo.

Za kulisami coraz otwarciej mówi się o tym, że Oppo - zachęcone sukcesem Xiaomi na polskim rynku - zamierza oficjalnie wejść ze swoimi produktami do naszego kraju.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto