A A A

Nowa seria obudów Cooler Master

21 marca 2019, 08:00
Nowa seria obudów komputerowych firmy Cooler Master rozpoczyna swoje rynkowe istnienie od dwóch modeli: NR400 i NR600. Obydwa odziedziczyły nieco po obudowach serii N.
Nowa seria obudów Cooler Master

Obydwa modele wprowadzone w ramach serii NR zostały zaprojektowane z myślą o skutecznym przepływie powietrza, chłodzącego zamontowane wewnątrz komponenty. Całość przy zachowaniu dość minimalistycznego designu. Podobnie jak wcześniej w modelach serii N, także i tu mamy charakterystyczny metalowy pasek, przebiegający wzdłuż perforowanego przedniego panelu, za którym kryją się trzy podświetlane wentylatory. Perforowaną powierzchnię znajdziemy także na górnym panelu. Taka konstrukcja ma pozwolić na bardzo skuteczne odprowadzanie ciepła z wnętrza obudowy.

NR400 i NR600 różnią się przede wszystkim wielkością. NR400 został zbudowany z myślą o płytach głównych mATX, podczas gdy w dużym NR600 możemy bez problemu zamontować płytę główną w pełnym standardzie ATX. Stylistycznie obudowy są bardzo zbliżone do siebie. Większy model NR600, pozwala na montaż dłuższej karty graficznej (do 410 mm), ale i NR400 nie ma się czego wstydzić (346 mm). Na górnym panelu umiejscowiono porty USB 3.1, włącznik oraz 4-stykowy port mini-jack.

W serii NR producent zdecydował się na przezroczysty panel boczny, wykonany z hartowanego szkła. Ma on także zasłonę dla przestrzeni zajmowanej przez zasilacz - zwykle najmniej efektownie wyglądającą część komputera. Podobnie jak większość obudów Cooler Mastera, także te z serii NR posiadają system zarządzania kablami.

Obudowy Cooler Master NR400 i NR600 wyceniono kolejno na 269 zł i 319 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Obudowa klasy premium od NZXT
18 czerwca 2019
NZXT wprowadza nową obudowę klasy premium - H510 Elite. Najnowszy produkt może pochwalić się m.in. wyprowadzeniem USB typu C zgodnego z USB...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto