A A A

Nowa seria projektorów Vivitek

27 marca 2015, 13:30
Marka Vivitek zaprezentowała dwa nowe modele projektorów - DX3351 oraz DW3321. Oba urządzenia charakteryzuje łatwa instalacja i konfiguracja, wysoka jasność i wiele opcji łączności.
Nowa seria projektorów Vivitek

Model DX3351 łączy rozdzielczość XGA z jasnością na poziomie 6000 ANSI lumenów, zaś panoramiczny DW 3321 z podstawową rozdzielczość WXGA i jasnością 5.100 ANSI lumenów.

Projektory oferują 1,7x zoom i przesunięcie obiektywu w pionie i poziomie, co daje dużą elastyczność instalacji. Oba modele obsługują interfejs HDBaseT co pozwala na przesyłanie sygnału wideo HD bez utraty jakości na dystansie nawet 100 metrów za pomocą jednego kabla sieciowego. Projektory oferują port zasilający USB typu A - pozwalający np. na podłączenie modułu do bezprzewodowej transmisji obrazu NovoConnect. Producent zadbał również o bezpieczeństwo stosując gniazdo zabezpieczenia Kensington, Security Bar oraz blokadę klawiatury.

Każdy z projektorów oferuje także podłączenie przez MHL (Mobile High-Definition Link), które pozwala na bezpośrednie podłączenie (kablem) do projektora urządzenia mobilnego i wyświetlanie z niego zdjęć, filmów czy innych treści.

Urządzenia będą dostępne w cenie 7769 zł z VAT.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto