A A A

Nowa seria wielofunkcyjnych drukarek od Panasonic

17 listopada 2014, 12:00
Panasonic wprowadził nową serię drukarek wielofunkcyjnych KX-MB2100. Modele KX-MB2170 i KX-MB2130 oferują możliwość drukowania mobilnego i zapewniają użytkownikom oszczędność papieru.
Nowa seria wielofunkcyjnych drukarek od Panasonic

Seria KX-MB2100 jest wyposażona w system „Quick Duplex", który umożliwia automatyczne drukowanie na obu stronach, dzięki czemu nie tylko minimalizuje zużycie papieru, ale także zapewnia oszczędność czasu. Jednocześnie za sprawą kompaktowych rozmiarów drukarki potrzebują mniej miejsca na instalację.

Przycisk „Quick Job" pozwala zaprogramować trzy najczęściej używane funkcje lub skomplikowane ustawienia kopiowania bądź skanowania tak, by można je było szybko przywołać za pomocą jednego naciśnięcia. Rozwiązanie to nie tylko przyspiesza i ułatwia pracę, ale także pozwala uniknąć ewentualnych pomyłek, gdyż nie trzeba za każdym razem powtarzać wszystkich czynności.

Urządzenia zostały także wyposażone w funkcję bezpiecznego drukowania, która chroni dostęp do poufnych dokumentów. Drukowane dane są zabezpieczone hasłem i tymczasowo przechowywane na dysku twardym komputera. Dzięki temu można je pobrać i wydrukować tylko po wprowadzeniu w drukarce hasła.

Drukarki KX-MB2170 oraz KX-MB2130 są kompatybilne zarówno z tabletami, jak i smartfonami. Umożliwiają zdalne drukowanie za pośrednictwem urządzeń opartych na systemie iOS lub Android poprzez Google Cloud Print lub mobilną aplikację, która będzie dostępna na początku 2015 roku.

Seria KX-MB2100 jest dostępna u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic w sugerowanych cenach:

  • KX-MB2170 - 1.100 zł netto;
  • KX-MB2130 - 880 zł netto.

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mrpurrfect
18 listopada 2014, 15:49
Nie wiedziałem, że panasonic ma też drukarki. Trzeba się zainteresować :)
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto