A A A

Nowa seria zasilaczy od Cooler Master - Silent Pro Hybrid

5 października 2011, 11:14
Nowa seria zasilaczy od Cooler Master - Silent Pro Hybrid

Cooler Master przedstawił nową zaawansowaną serię zasilaczy Silent Pro Hybrid.

Zintegrowany 7V port zasilania wentylatora oraz dołączony moduł sterowania, montowany w zatoce 5.25”, pozwalają na bezpośrednie kontrolowanie systemu chłodzenia, bez potrzeby korzystania z płyty głównej. Oprócz ręcznej regulacji obrotów wentylatora 135mm użytkownicy zasilaczy z serii Silent Pro Hybrid mają możliwość sterowania pracą także trzech innych wiatraków. Służą do tego dwa pokrętła umieszczone na panelu sterowania. Ponadto użytkownicy mogę wybierać pomiędzy trybem manualnym oraz trybem automatycznym sterowania pracą wentylatorów.

Zasilacze z serii Silent Pro Hybrid umożliwiają pracę w trybie cichym. Przy obciążeniu poniżej 200W wentylator zasilacza zostaje całkowicie wyłączony, dzięki czemu poziom hałasu zostaje zredukowany praktycznie do minimum. Po przekroczeniu poziomu 200W automatycznie uruchomiony zostaje aktywny system chłodzenia, który będzie zwiększał swoją wydajność wraz ze wzrostem obciążenia.

Modułowa konstrukcja, pozwala na podłączenie tylko niezbędnych kabli, to znaczne ułatwienie podczas składania systemu. Rozwiązanie takie ogranicza również do minimum liczbę kabli, co przekłada się na ich optymalne ułożenie oraz poprawę cyrkulacji powietrza wewnątrz obudowy komputera. Kolejnym plusem urządzeń z serii Silent Pro Hybrid jest szybka i bezproblemowy rozbudowa komputera o jednostkę o większej mocy. Wystarczy tylko wypiąć kable z samego zasilacza, a następnie zainstalować model o wyższej mocy. Wszystko to odbywa się bez konieczności odłączanie kabli z płyty głównej oraz napędów, co znacznie skraca i ułatwia zadanie.

Więcej informacji na temat zasilaczy z serii Silent Pro Hybrid oraz innych produktów Cooler Master można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto