A A A

Nowa wersja ALLPlayer 7.7 Lite

15 lutego 2018, 13:30
Właśnie ukazała się najnowsza wersja najpopularniejszego w Polsce odtwarzacza filmów ALLPlayer 7.7 Lite. Wyjątkowe oznaczenie Lite oznacza wersję lżejszą i szybszą od poprzednich wydań ALLPlayera.
Nowa wersja ALLPlayer 7.7 Lite

W tej edycji twórcy skupili się na odchudzeniu i gruntownym przebudowaniu ALLPlayera, co poskutkowało w niektórych przypadkach, nawet dziesięciokrotnie szybszym startem aplikacji. Nowa wersja została pozbawiona zbędnych i obciążających system elementów graficznych i dzięki temu działa stabilniej i jest gotowa do działania praktycznie natychmiast po uruchomieniu.

Twórcy zwrócili też uwagę na nowy mechanizm rozpoznawania plików video, dzięki któremu program natychmiast rozpoznaje rodzaj strumienia i dekoduje go za pomocą najszybszych dostępnych w programie kodeków audio/video.

Do tej pory ALLPlayer na całym świecie został pobrany dziesiątki milionów razy. Wersja 7.7 najpopularniejszego w Polsce odtwarzacza jest w pełni kompatybilna z najnowszym Windowsem 10, a jego wersje mobilne można pobrać na platformach Google Play i AppStore.

Poprawki w wersji 7.7:

- odchudzony interfejs graficzny programu

- szybsze uruchamianie aplikacji

- wykrywanie nowych formatów plików i ich odtwarzanie

- poprawione pobieranie napisów


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto