A A A

Nowa wersja mobilnego YouTube

8 lipca 2010, 10:07
Nowa wersja mobilnego YouTube

Mobilna wersja serwisu YouTube doczekała się sporej aktualizacji, mającej sprawić, że korzystanie z niej będzie znacznie łatwiejsze niż do tej pory – szczególnie na urządzeniach z dotykowymi ekranami.

Witryna została oparta o standard HTML5 i to jemu zawdzięcza przyspieszenie działania. Interfejs został przystosowany do wygodnej obsługi na urządzeniach z dotykowymi wyświetlaczami, poprzez powiększenie jego najczęściej używanych elementów. Wśród nowości wymienić można również podpowiedzi wyszukiwania, możliwość tworzenia list odtwarzania oraz wyrażania swojej aprobaty lub dezaprobaty w stosunku do konkretnego materiału.

Odświeżona strona serwisu jest znajduje się pod mobilnym adresem m.youtube.com. Obecnie jest ona dostępna tylko w języku angielskim, ale kolejne wersje językowe mają się pojawić w ciągu najbliższych miesięcy.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto