A A A

Nowa wersja odtwarzacza ALLPlayer

17 października 2017, 14:30
W najnowszej edycji ALLPlayera poprawiono rozpoznawanie plików audio/wideo, dopracowano edytor filmu, graficzny projekt OSD programu oraz wprowadzono wiele drobnych zmian i poprawek.
Nowa wersja odtwarzacza ALLPlayer

Z kolejną wersją ALLPlayera otrzymujemy również ulepszoną współpracę z serwisem Napisy24, dzięki której ALLPlayer pobiera automatycznie najlepsze jakościowo napisy do filmów i seriali.

Do tej pory ALLPlayer na całym świecie został pobrany dziesiątki milionów razy. Wersja 7.5 najpopularniejszego w Polsce odtwarzacza jest w pełni kompatybilna z najnowszym Windowsem 10, a jego wersje mobilne można pobrać na platformach Google Play i AppStore.

POBIERZ ALLPLAYER 7.5


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
TorrentManiak
17 października 2017, 15:40
Polecam zainstalowac sobie najnowszą wersję tego odtwarzacza, bo ma aktualne kodeki do filmów - u mnie wreszcie wszystko działa bez problemu, a nie mogłem wcześniej odtworzyć filmów z kamery i niektórych mkv.
Najnowsze aktualności

Składany telefon Nokii
29 stycznia 2020
Nokia zaprezentuje cztery nowe modele telefonów w czasie tegorocznego Mobile World Congress, który odbędzie się pod koniec lutego w Barcelonie.

Nowa apka Byte zyskuje na popularności
29 stycznia 2020
Po tym, jak aplikacja Vine została przejęta przez Twittera i zmieniła swój sposób działania, zapotrzebowanie na tego typu narzędzie znów...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto