A A A

Nowa wersja polskiego programu do odzyskiwania danych

18 kwietnia 2011, 15:19
Nowa wersja polskiego programu do odzyskiwania danych

Ukazała się zaktualizowana wersja oprogramowania do odzyskiwania skasowanych i utraconych danych polskiej produkcji – StrongRecovery v2.4.

Oprogramowanie służy między innymi do odzyskiwania plików i zdjęć (skasowanych bądź utraconych po sformatowaniu), a także niewidocznych partycji czy dysków logicznych. Obsługuje następujące systemy pilków: NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, EXT2, EXT3, HPFS, REISERFS, LINUX SWAP. Możliwe jest w nim również odzyskiwanie danych z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare).

Oprogramowanie StrongRecovery przeznaczone jest głównie dla mniej zaawansowanych użytkowników ze względu na jego łatwą i intuicyjną obsługę oraz przyjazny dla użytkownika interfejs. W tym wydaniu zaszły następujące zmiany: Dodane rozpoznawanie formatów TEXT/ANSII w silniku RAW: HTML, MHT, PHP; Dodane rozpoznawanie formatów TEXT/ANSII bazowanych na XML: XML, SVG, RDF, WSDL, PLIST, XIB ; Dodane nowe formaty w silniku RAW: DWG (AutoCad), LNK (Windows Link File).

Strona domowa programu: http://www.strongrecovery.com.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto