A A A

Nowa wersja testowa Windows 10

27 kwietnia 2018, 07:20
Microsoft udostępnił użytkownikom należącym do programu testerów nową wersję Windowsa 10 z udoskonalonymi możliwościami w kwestii obsługi sieci szerokopasmowych. To update o numerze 17655, który jest rozwijany w ramach aktualizacji Redstone 5.
Nowa wersja testowa Windows 10

Microsoft przygotowuje system Windows 10 do lepszej obsługi urządzeń mobilnych, głównie tabletów, ale niewykluczone też, że smartfonów. Na więcej szczegółów przyjdzie nam jednak poczekać do końcówki roku, kiedy to uaktualnienie Redstone 5 zostanie oficjalnie udostępnione.

Na razie, firma z Redmond nie wydała jeszcze wiosennej aktualizacji Redstone 4, która miała początkowo zadebiutować 10 kwietnia. W wyniku problemów technicznych została ona przesunięta na koniec miesiąca, a więc można spodziewać się, że zadebiutuje w najbliższych dniach.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto