A A A

Nowe Gadu-Gadu z własnym odtwarzaczem radiowym

18 listopada 2008, 10:49
Nowe Gadu-Gadu z własnym odtwarzaczem radiowym

Gadu-Gadu udostępniło kolejną wersję testową swojego komunikatora, oznaczoną numerem 6901, której głównym atutem jest własny, zintegrowany odtwarzacz radiowy, oparty na technologii MPEG HE-AAC v2.

Nowy odtwarzacz powstał we współpracy z instytutem Fraunhofer ISS, dzięki któremu użytkownik nie będzie musiał instalować i uruchamiać dodatkowego programu do odtwarzania muzyki z platformy Open.fm. Ponadto programiści wprowadzili kolejną porcję nowych możliwości komunikatora, wśród których warto wymienić obsługę specjalnych linków przez WWW, przesyłanie obrazków oraz funkcję drag & drop (przeciągnij i upuść) przy przesyłaniu obrazków w trakcie rozmowy na GG. W nowej wersji uwzględniono uwagi i sugestie przesyłane przez użytkowników oraz poprawiono stabilność i wydajność komunikatora.

Najnowszą wersję Nowego Gadu-Gadu można pobrać ze strony www.gadu-gadu.pl/beta

Źródło: Gadu-Gadu


Mateusz Nosel
Tagi: komunikatory
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Zmarł twórca „kopiuj-wklej"
20 lutego 2020
Larry Tesler, programista, który cały skomputeryzowany świat uratował przed koniecznością żmudnego przepisywania tekstów, odszedł w wieku...


HTC i kosmiczne gogle VR
20 lutego 2020
Koncern proponuje kilka modeli Vive Cosmos oraz abonament z grami i aplikacjami VR.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto