A A A

Nowe MacBooki Air bez innowacji?

21 maja 2013, 10:27
Nowe MacBooki Air bez innowacji?

Podczas konferencji WWDC 2013, Apple zaprezentuje odświeżone MacBooki Air. Komputery zostaną wzbogacone m.in. o procesory z czwartej generacji układów Intel Core (Haswell).

Flagowe komputery Apple miały zostać zaktualizowane już w kwietniu, ale z powodu opóźnień w dostawie podzespołów, ich premiera została przesunięta w czasie. Przy okazji WWDC 2013 już nie będzie odwrotu.

Pierwszy aktualizacji doczeka się 13-calowy MacBook Air. Wciąż nie ma wiarygodnych sygnałów ze strony Apple, w jakim kierunku gigant z Cupertino chce rozwijać tę serię. Od dłuższego czasu spekuluje się o ekranach Retina, ale te najprawdopodobniej pozostaną zarezerwowane tylko dla MacBooków Pro.

Wiele wskazuje zatem, że poza mocniejszymi podzespołami, w kolejnej generacji MacBooków Air zapewne nie doświadczymy żadnych innowacji. Niezmieniony na pewno pozostanie design komputerów, który od lat jest stawiany dla innych producentów jako wzór do naśladowania.

Na WWDC 2013 Apple na pewno pokaże następną wersję systemu OS X 10.9, która będzie jeszcze bardziej przypominać mobilnego iOS-a niż Mountain Lion.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto