A A A

Nowe MacBooki Pro na WWDC 2013

1 maja 2013, 07:12
Nowe MacBooki Pro na WWDC 2013

Według nieoficjalnych informacji Apple podczas konferencji WWDC 2013 zaprezentuje odświeżoną linię MacBooków.

Źródłem takich rewelacji jest analityk KGI - Ming-Chi Kuo. Zmiany w MacBookach Pro będą najprawdopodobniej kosmetyczne. Wszystkie komputery będą wyposażone w znane już z poprzedniej generacji ekrany Retina oraz te same obudowy z anodyzowanego aluminium. Serca MacBooków Pro zostaną wzmocnione procesorami Intel Haswell, zatem można spodziewać się kolejnego wzrostu wydajności. Najprawdopodobniej jednak będzie on nieznaczny.

W najbliższej przyszłości, z półek sklepowych nie znikną MacBooki Pro bez ekranów Retina. Także te warianty najpopularniejszych komputerów Apple zostaną technicznie odświeżone i trafią na międzynarodowy rynek. Ich cena - podobnie jak ma to miejsce teraz - będzie niższa od modeli z ekranami Retina.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto