A A A

Nowe Sterowniki NVIDIA Game Ready

16 listopada 2017, 12:00
Gracze wyposażeni w karty graficzne GeForce już teraz są gotowi do kosmicznych potyczek w Star Wars: Battlefront II dzięki wydanemu właśnie sterownikowi Game Ready. Zapewnia on również znaczne zwiększenie liczby wyświetlanych klatek na sekundę w grze Destiny 2.
Nowe Sterowniki NVIDIA Game Ready

Przygotuj się na Star Wars: Battlefront II

Sterowniki Game Ready są udostępniane najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Dwucyfrowe wzrosty wydajności w Destiny 2

Fani gry Destiny 2 dzięki nowemu sterownikowi Game Ready otrzymują znacznie polepszenie wydajności w najwyższych rozdzielczościach.

Praca teamu NVIDIA odpowiedzialnego za sterowniki nie kończy się wtedy, gdy gra została już wydana. Inżynierowie pracują niestrudzenie, aby nadal poprawiać osiągi. Efektem ich pracy jest właśnie zwiększenie wydajności w grze Destiny 2.

Nowy sterownik Game Ready zawiera również optymalizacje dla gry Injustice 2.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto