A A A

Nowe Walkmany w ofercie Sony

29 sierpnia 2008, 11:15
Nowe Walkmany w ofercie Sony

Sony ogłosiło trzy nowe modele Walkmanów z serii S, E i B. Nowe produkty łudząco przypominają telefony komórkowe, a każdy z nich kierowany jest do innego segmentu klientów. Wszystkie urządzenia pojawią się w sprzedaży już we wrześniu.

Najbogatszym z grona jest Walkman S, który ma 2-calowy ekran QVGA i pozwoli na odczyt plików w formatach audio: WMA, AAC, MP3, ale również wideo: WMV i MP4. Na jednym ładowaniu baterii możemy słuchać muzyki przez 40 godzin, natomiast filmy oglądać będziemy przez 10 godzin. Ponadto zastosowanie technologii SensMe umożliwi automatyczne tworzenie list odtwarzania w zależności od aktualnych preferencji użytkownika. Walkman S ma tylko 7,5 mm grubości i dostępny będzie w dwóch pojemnościach 4 i 8 GB.

Średniej klasy linia Walkmanów oznaczona literą E charakteryzuje się kolorowymi obudowami i zapewnia słuchanie muzyki przez 45 godzin. Materiały wideo obejrzymy przez 8 godzin na jednym ładowaniu. Walkman E, podobnie jak poprzednik, pojawi się z opcją wyboru pamięci między 4 a 8 GB.

Seria B pozwala wyłącznie na odtwarzanie muzyki, którą cieszyć się możemy przez 16 godzin na pojedynczym toku baterii. Najuboższy model ma wbudowaną pamięć o pojemności 1 lub 2 GB do wyboru.

Źródło: Sony


Mateusz Nosel
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Pierwszy komputerowy błąd
13 sierpnia 2020
9 września 1947 odkryto pierwszego w historii komputerowego „buga”, czytamy na pożółkłych kartkach kalendarza IT.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto