A A A

Nowe aparaty od Canona

20 listopada 2012, 12:46
Nowe aparaty od Canona

Plotki głoszą, że już w lutym i marcu Canon zaprezentuje nowego bezlusterkowca i dwie lustrzanki, w tym jedną z matrycą ponad 40 Mpix.

Serwis CanonRumours informuje, że zgodnie z danymi przekazanymi przez zaufane źródło, Canon planuje ogłosić trzy premiery aparatów w lutym i marcu przyszłego roku. Producent ma wydać dwa osobne komunikaty. Jedną z premier ma być nowy bezlusterkowiec - nie następca jeszcze świeżego EOS-a M, lecz nowy przedstawiciel w tej kategorii. Od tegorocznego modelu będzie różnić się wielkością (będzie nieco masywniejszy), zostanie również wyposażony w wizjer.

Nowości zapowiadają się również w segmencie lustrzanek. CanonRumors informuje, że jedną z premier ma być następca EOS-a 7D. Ostatnia premiera może budzić spore emocje, ponieważ ma być to aparat, o którym pogłoski w sieci krążą już od kilku miesięcy: lustrzanka z rekordową, ponad 40-pikselową matrycą. Zapowiada się na to, że zaprezentowane zostanie całkiem nowe body - aparat ma być większy niż 5D Mark III, ale jednocześnie mniejszy od EOS-1D X.

Jeśli wierzyć temu, co szepczą wiewiórki, zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od dużych premier sprzętowych. Możliwe, że czeka nas bardzo ekscytujący rok.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto