A A A

Nowe aparaty z serii COOLPIX

14 stycznia 2015, 14:30
Nikon wprowadza trzy nowe modele aparatów kompaktowych. „Społecznościowy” COOLPIX S3700 z wbudowaną obsługą technologii Wi-Fi1 i NFC2, stylowy COOLPIX S2900 o rozdzielczości 20 mln pikseli oraz COOLPIX L31 - intuicyjny w obsłudze aparat o rozdzielczości 16 mln pikseli.
Nowe aparaty z serii COOLPIX

Z aparatem COOLPIX S3700 o rozdzielczości 20 mln pikseli łatwo być w kontakcie z bliskimi - wystarczy zbliżyć aparat do urządzenia mobilnego, aby udostępnić zdjęcia. Resztą zajmują się technologie Wi-Fi1 i NFC2. Obiektyw z 8-krotnym zoomem optycznym i maksymalnie 16-krotnym zoomem Dynamic Fine Zoom3 pozwala uchwycić wybrane momenty na zdjęciach i filmach w rozdzielczości HD. Długi czas działania akumulatora zwiększa komfort fotografowania, a funkcja retuszu upiększającego gwarantuje, że autoportrety i zdjęcia grupowe wyjdą dobrze.

Aparat COOLPIX S2900 o rozdzielczości 20 mln pikseli z łatwością mieści się w kieszeni lub torebce, a jego obsługa jest bardzo łatwa. Fotografowanie odległych obiektów umożliwia 5-krotny zoom optyczny oraz 10-krotny Dynamic Fine Zoom3. Aparat posiada dodatkowo funkcję robienia zdjęć panoramicznych.

Ostatnim aparatem jest model COOLPIX L31 o rozdzielczości 16 mln pikseli. Model ten wyróżnia się prostą obsługą, wysoką niezawodnością i rozsądną ceną. 5-krotny zoom optyczny sprawia, że urządzenie nadaje się do rejestrowania portretów, a przełączanie między fotografowaniem i nagrywaniem filmów HD wymaga naciśnięcia tylko jednego przycisku. Dostępne w aparacie efekty specjalne inspirują do tworzenia kreatywnych zdjęć, a zasilanie powszechnie dostępnymi bateriami typu AA umożliwia fotografowanie nawet podczas dalekich podróży.

Modele COOLPIX S3700 i COOLPIX S2900 zostały wyposażone w matryce CCD o rozdzielczości 20 mln pikseli, natomiast COOLPIX L31 w matrycę o rozdzielczości 16 mln pikseli. Duża liczba pikseli w każdym aparacie to ostre, pełne wyraźnych szczegółów zdjęcia, które można powiększać nawet do rozmiarów plakatu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto