A A A

Nowe aplikacje na telewizorach Philips Smart TV

2 kwietnia 2013, 12:26
Nowe aplikacje na telewizorach Philips Smart TV

TP Vision Poland poinformowało użytkowników Philips Smart TV o uruchomieniu aplikacji TVN Player i innych aplikacji dla telewizorów Philips Smart TV.

„W przeciągu ostatniego roku otrzymaliśmy wiele zapytań od klientów i konsumentów odnośnie dostępności aplikacji TVN Player na platformie Philips Smart TV. Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie platformą oraz możliwość wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów” powiedziała Agnieszka Rębelska, Marketing Manager TP Vision Poland Sp. z o. o. Wśród aplikacji uruchomionych 27 marca znalazły się również zapowiadana wcześniej zupełnie nowa Wybieram.TV.

„Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z firmą TP Vision ze względu na to, że producent telewizorów Philips należy do grupy Smart TV Alliance. To pozwoli nam poznać oczekiwania naszych widzów przed wprowadzaniem tej aplikacji na kolejne telewizory i urządzenia Smart TV.” powiedział Mariusz Pałaszewski, menadżer projektu wybieram.tv. Aplikacja wybieram.tv dostępna jest obecnie tylko na urządzeniach Philips Smart TV. Wybieram.TV Aplikacja telewizyjna „wybieram.tv” jest multimedialnym przewodnikiem po wybranych filmach i audycjach telewizyjnych. Każda z rekomendowanych audycji telewizyjnych lub filmów opatrzona jest odpowiednim zdjęciem w wysokiej rozdzielczości oraz tekstem. Ciekawostką jest, że przy proponowanej pozycji został umieszczony licznik informujący o ilości minut pozostałych do rozpoczęcia danej audycji. Aplikacja ta wypełnia lukę pomiędzy usługą EPG, teletekstem i drukowanym tygodnikiem z programem telewizyjnym. Widz w bardzo krótkim czasie, za pośrednictwem tej aplikacji, będzie miał okazję zapoznać się z najbliższą ofertą programową dostępną na polskojęzycznych kanałach telewizyjnych.

TVN Player to seriale, show, filmy, programy rozrywkowe i publicystyczne. W ofercie platformy znajduje się ponad 6500 pozycji, w tym również bajki dla najmłodszych widzów. Serwis oferuje blisko 50 godzin nowych materiałów każdego tygodnia i nielimitowany dostęp do produkcji archiwalnych. Tylko w TVN Player, jeszcze przed premierą w telewizji, zobaczysz najnowsze serialowe hity. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV wyposażonych w funkcję Net TV (modele wyposażone w otwartą przeglądarkę internetową) z lat 2010, 2011, 2012 oraz 2013.

Poprawne korzystanie z materiałów dostępnych w aplikacjach Smart TV na urządzeniach Philips wymaga łącza internetowego o przepustowości, co najmniej 1,5 Mbit/s, a dla materiałów HD, co najmniej 4 Mbit/s.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto