A A A

Nowe drukarki Lexmarka

19 maja 2014, 12:00
Lexmark wprowadza na rynek nowe drukarki wyposażone w kolorowy wyświetlacz, automatyczne drukowanie dwustronne oraz opcjonalny druk bezprzewodowy.
Nowe drukarki Lexmarka

Nowe drukarki posiadają dodatkowe funkcjonalności związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wydruków, a także ze zwiększaniem efektywności małych grup roboczych. To sprawia, że MS415dn jest konkurencyjną drukarką dla firm każdej wielkości, w tym tych z branży finansowej i przemysłowej.

Opcje druku mobilnego pozwalają użytkownikom na druk bezpośrednio z urządzeń opartych na systemach iOS oraz Android (przy użyciu aplikacji Lexmark Mobile Printing)

Drukarki są przyjazne dla środowiska i zawierają tryb oszczędzania energii oraz drukowanie dwustronne.

Wyposażenie w możliwość zdalnego zarządzania pozwala wyznaczonym osobom kontrolowanie ustawień podłączonej do sieci drukarki za pomocą dowolnej przeglądarki. Dzięki temu można elastycznie konfigurować ustawienia bezpieczeństwa, ustawienia domyślne i alerty materiałów eksploatacyjnych.

Ogłoszone właśnie drukarki obejmują modele Lexmark MS312dn oraz Lexmark MS415dn w zakresie cen od 795 do 1195 zł.

Do obu drukarek przeznaczone są tonery o wydajności 5000 stron. Tonery o wydajności 5000 stron są jednymi z najbardziej poszukiwanych dla tego segmentu rynku i wzmacniają silną pozycję Lexmarka w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto