A A A

Nowe drukarki PIXMA Pro

26 marca 2009, 10:51
Canon rozszerzył ofertę drukarek fotograficznych, wprowadzając na rynek dwa nowe modele z serii PIXMA Pro9000 Mark II i Pro9500 Mark II. Oba urządzenia powinny zadowolić najbardziej wymagających fotografów.
Nowe drukarki PIXMA Pro

Pierwszym z zaprezentowanych modeli jest PIXMA Pro9000 Mark II, który potrafi drukować w formacie do A3+ lub do szerokości 14 cali. Drukarka wyprodukuje zdjęcie w formacie A3+ z obramowaniem w 9 minut i 30 sekund na papierze PR-201. Urządzenie korzysta z systemu z ośmioma pojemnikami z pojedynczymi atramentami na bazie barwników. Ponadto drukarka została wyposażona w mechanizm płaskiego przebiegu papieru, pozwalający na prowadzenie nośników fotograficznych do 1,2 mm grubości przez drukarkę bez zaginania. Model Pro9000 Mark II sprzedawany będzie w zestawie z oprogramowaniem Easy-PhotoPrint Pro.

Nowe drukarki PIXMA Pro

Oferta producenta powiększyła się również o model PIXMA Pro9500 Mark II, który został zaprojektowany z myślą o zawodowych fotografach. Wydruki uzyskane z drukarki (w formacie do A3+ lub do szerokości 14 cali) nadają się do celów wystawienniczych lub sprzedaży. Podobnie jak Pro9000 wykorzystuje system pojemników z pojedynczymi atramentami. Nowa drukarka wspiera profile kolorystyczne ICC dla wielu materiałów specjalistycznych, takich jak papier barytowy, płótno oraz liczne papiery artystyczne.

Nowe drukarki PIXMA Pro

Oba modele pojawią się na sklepowych półkach w czerwcu br. Na razie Canon nie ujawnił cen nowych produktów.

Źródło: Canon


Mateusz Nosel
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto