A A A

Nowe dyski i stacja dokująca Western Digital

6 listopada 2020, 07:00
Producent dysków SSD zaprezentował nowe gadżety.
Nowe dyski i stacja dokująca Western Digital

D50 Game Dock – podłącz monitor do laptopa

Firma Western Digital zapowiedziała trzy nowe produkty. Pierwszym z nich jest D50 Game Dock. Urządzenie pozwala zmienić laptopa w pełnoprawną platformę do grania. Po podłączeniu docka, dzięki urządzeniu możemy m.in. przesyłać obraz z laptopa na zewnętrzny ekran.

Zasilana 180-watowym zasilaczem stacja wyposażona jest w 2 porty Thunderbolt 3, pojedyncze gniazdo DisplayPort 1.4, złącze USB o szybkości transferu 10 Gb/s oraz system chłodzenia. Wbudowane podświetlenie RGB złożone z 13 diod da się personalizować. Producent udziela na sprzęt 5 lat gwarancji.

 

AN1500 NVMe – karta SSD

Kolejnym gadżet to karta SSD, zapewniająca odczyt na poziomie 6500 MB/s oraz 4100 MB/s dla zapisu. Nośnik sprzedawany jest w wariantach 1/2/4 TB, bazuje na złączu PCIe Gen 3 x8. Podobnie jak Game Doc, urządzenie wyposażono w 13 diod, których kolor można dostosowywać do własnych upodobań.

 

SN850 NVME – superszybki dysk SSD

Ostatnią nowością jest bazujący na złączu PCIe Gen4 dysk SSD, oferujący prędkości odczytu/zapisu na poziomie 7000/5300 MB/s. Dysk sprzedawany jest w wariantach 500 GB oraz 1/2 TB. Jest też podświetlony pojedynczą diodą o zakresie barw RGB.

Fot. WesternDigital


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto