A A A

Nowe dyski przenośne eGO do komputerów Mac

19 października 2011, 13:08
Nowe dyski przenośne eGO do komputerów Mac

Firma Iomega zaprezentowała aluminiowe dyski przenośne z interfejsami USB 2.0 i dwoma portami FireWire 800 - Iomega eGo Portable Hard Drive Mac Edition.

Jak twierdzą producenci, wykorzystana w nowych dyskach technologia FireWire 800 i USB 2.0 w połączeniu z dyskami o prędkości obrotowej 7200 obr/ min, ma zapewnić powszechną kompatybilność oraz najwyższą wydajność w swojej klasie. Dzięki wykorzystaniu systemu DropGuard, dyski mają przetrwać upadek nawet z wysokości 2,1 metra.

Urządzenia są fabrycznie formatowane w systemie HFS+ zapewniając kompatybilność z komputerami Mac od momentu włączenia. Dodatkowo dyski eGo pozwalają na archiwizację plików z komputerów oraz przez Internet, pozwalają szyfrować dane i zawierają oprogramowane antywirusowe. Dyski nie wymagają dodatkowego zasilania i są sprzedawane z kompletem kabli.

Nowe dyski Iomega eGo Portable Hard Drive dostępne są w dwóch wersjach: model o pojemności 500GB (SKU35412) w cenie 460 PLN brutto, model o pojemności 1TB w cenie 580 PLN brutto. Dyski eGo Portable Hard Drive dostępne są na rynku od października.

Oba modele chronione są trzyletnią gwarancją, po rejestracji produktu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto