A A A

Nowe funkcje dla rodziców

20 czerwca 2020, 10:30
Facebook integruje nowe opcje dla grup rodzicielskich.
Nowe funkcje dla rodziców

Rodzice też mogą być anonimowi.

Gigant mediów społecznościowych chce zintegrować rodziców i ułatwić im nawiązywanie kontaktów. W tym celu dodał zestaw nowych opcji. Jednym z głównych dodatków jest anonimowa funkcja rodzicielska, w której społeczność osób troszczących się o swoje dzieci będzie miała swobodę zadawania delikatnych pytań bez obawy o osądy. Nowa opcja ukryje tożsamość rodzica i pozwoli dyskutować na tematy, o których nie chciałby on rozmawiać otwarcie.

 

Kolejne nowości

Facebook dodaje także do grup rodzicielskich nowy zestaw odznak. To „New Parent" (Nowy rodzic) i „Expecting Parent" (Przyszły rodzic). W ten sposób użytkownicy będą mogli łatwo zrozumieć swoje potrzeby.

Facebook rozszerza też swoją funkcję mentorską na grupy rodzicielskie. Dzięki tej opcji członkowie grup mogą ze sobą współpracować i dawać sobie wsparcie oraz wskazówki w przełomowych życiowych sytuacjach, takich jak poród, przeprowadzka lub zmiana pracy.

Grupy rodzicielskie na Facebooku są uznawane za jedną z najbardziej znaczących społeczności. Po dodaniu nowych opcji ich członkowie będą mogli jeszcze łatwiej nawiązywać relacje między sobą i wzajemnie się wspierać.

fot. Minanfotos – Pixabay


Dominika Gorgosz
Tagi: facebook
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
restaumator
20 czerwca 2020, 17:45
Tytuł w RSS: "Nowe funkcje dla rodziców" - i weź zgaduj o co autorowi chodzi.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto