A A A

Nowe funkcje w MobileNavigatorze

15 lutego 2011, 10:15
Nowe funkcje w MobileNavigatorze

NAVIGON pokazał nowe możliwości oprogramowania MobileNavigator dla iPhone’a. Już niedługo funkcje Reality Scanner oraz „Camping and Motorhome Navigation” staną się częścią tej popularnej aplikacji nawigacyjnej.

NAVIGON przedstawia użytkownikom iPhone’ów nowe funkcje zaprojektowane pod kątem nowej wersji oprogramowania MobileNavigator. Już niedługo na iPhone’ach będzie można korzystać z Reality Scanner oraz NAVIGON Camping and Motorhome Navigation.

Dzięki funkcji Reality Scanner spacer po mieście zmienia się w wycieczkę z przewodnikiem. Kamera wbudowana w iPhone’a oraz odbiornik GPS umożliwiają teraz odnajdowanie celów specjalnych w najbliższej okolicy użytkownika. Nazwa, symbol oraz odległość do szukanego miejsca pojawią się na ekranie nad obrazem wyświetlonym z kamery. Po kliknięciu na symbol POI otwiera się okienko z dodatkowymi informacjami. Użytkownik może również zostać poprowadzony bezpośrednio do wybranego miejsca.

Camping and Motorhome Navigation to nowa funkcja, która będzie dostępna do ściągnięcia w trybie „In App Purchase”, zmieni iPhone’a w urządzenie pożyteczne nie tylko w czasie spacerów, ale również podczas podróży samochodem kempingowym czy z przyczepą. Camping and Motorhome Navigation oblicza trasę wybierając drogi odpowiednie dla większych pojazdów z dużym obciążeniem. Dla każdego pojazdu można stworzyć indywidualny profil poprzez wprowadzenie do aplikacji jego wymiarów oraz wagi. Dzięki wprowadzonym danym nawigacja omija trasy na których znajdują się niskie mosty czy wąskie uliczki.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto