A A A

Nowe funkcje w PlayerUnknown’s Battlegrounds

22 sierpnia 2017, 07:20
Firma NVIDIA ogłosiła swoją współpracę z Bluehole Inc., dzięki której gra PlayerUnknown’s Battlegrounds, będzie wyglądać jeszcze lepiej na komputerach z kartami graficznymi GeForce GTX, dzięki zaimplementowaniu funkcji NVIDIA ShadowPlay Highlights oraz innych zaawansowanych opcji.
Nowe funkcje w PlayerUnknown’s Battlegrounds

Od dziś fani gry PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji dla komputerów PC mogą udostępniać swoje najlepsze momenty z rozgrywki za pomocą funkcji NVIDIA ShadowPlay Highlights. Jest to narzędzie do automatycznej rejestracji najlepszych momentów z gier w formie filmów lub nieruchomych obrazów, a także wygodnego udostępniania tych materiałów w serwisach Facebook, YouTube lub Imgur.

„PlayerUnknown's Battlegrounds to gra znana z intensywnej, dynamicznej akcji, a także lekkiego podejścia do tematu", powiedział C.H. Kim, wiceprezes i główny producent w firmie Bluehole. „Możliwość automatycznego zarejestrowania zabawy w grze i łatwego udostępnienia tych momentów innym zwiększy naszą obecność w serwisach społecznościowych i zaznajomi jeszcze większą liczbę graczy z PlayerUnknown's Battlegrounds".

PlayerUnknown's Battlegrounds zyskał ogromną popularność jeszcze na etapie wczesnego dostępu, co oznacza, że prace rozwojowe nad grą wciąż trwają. Przed oficjalną premierą gry, zaplanowaną jeszcze w tym roku, autorzy zwiększą jakość grafiki dodając obsługę funkcji NVIDIA HBAO+, zapewniającej realistyczny efekt cieni wokół obiektów i powierzchni.

Zespół techniczny NVIDIA współpracuje z Bluehole, dzieląc się wiedzą z zakresu tworzenia gier i pomagając we wdrożeniu najnowszych technologii graficznych i symulacji fizycznych do gry PlayerUnknown's Battlegrounds. Firma NVIDIA udostępniła Bluehole między innymi własne biblioteki efektów, narzędzia programistyczne, dokumenty techniczne oraz próbki kodu źródłowego.

Obie firmy pracują od optymalizacją i stabilnością gry PlayerUnknown's Battlegrounds , a także nad wdrożeniem funkcji i technik dostępnych wyłącznie dla graczy z kartami graficznymi GeForce GTX w swoich komputerach. Są to m.in. technika SLI, sterowniki Game Ready, technika NVIDIA G-SYNC, funkcja optymalizacji ustawień gier i współpraca z narzędziem GeForce Experience.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto