A A A

Nowe, inteligentne zestawy Bluetooth od Nokia

28 sierpnia 2012, 08:47
Nowe, inteligentne zestawy Bluetooth od Nokia

Na polskim rynku dostępne są już dwa nowe zestawy Bluetooth - Nokia Reaction oraz Nokia BH-310. By je połączyć z telefonem z NFC wystarczy dotknąć oba urządzenia. By rozpocząć rozmowę – trzeba po prostu wyjąć słuchawkę z uchwytu.

Nokia Reaction - słuchawka samoobsługowa

Nokia Reaction (BH-907) to nowoczesna słuchawka Bluetooth, która praktycznie nie wymaga obsługi. Urządzenie samo wykrywa, że jest w uchu użytkownika i co więcej - zwiększa poziom głośności w przypadku hałasu w otoczeniu rozmówcy, dzięki czemu może on skupić się jedynie na konwersacji. Wysoką jakość rozmów zapewnia wykorzystana w słuchawce 3 mikrofonowa technologia redukcji szumów oraz WBS (Wided Band Speech) odpowiedzialna za czystość dźwięku.

Funkcje te dostępne są w małej obudowie o wymiarach 14 x 66,4 x 27,2 mm. Producent zachwala, że urządzenie zapewnia aż do 6 godzin rozmów i aż 3 miesiące czuwania. Użytkownik ma możliwość kontroli poziomu naładowania baterii, dzięki informacjom widocznym na wyświetlaczu. Uchwyt na ucho, klips do noszenia oraz ergonomiczne wkładki douszne w trzech rozmiarach pozwalają dostosować słuchawkę do indywidualnych potrzeb użytkownika. W opakowaniu znajduje się także uchwyt ładujący do USB z regulacją położenia oraz ładowarka samochodowa USB co pozwala na wygodne używanie słuchawki w samochodzie. Nokia Reaction dostępna jest w kolorze czarnym w sugerowanej cenie detalicznej 400 PLN.

Nokia Bluetooth BH-310 – wersja ekonomiczna

Zestaw Nokia Bluetooth BH-310 prócz słuchawki zawiera ładowarkę samochodową, kabel USB, uchwyt do deski rozdzielczej, uchwyt na ucho, klips do noszenia oraz ergonomiczne wkładki douszne w trzech rozmiarach. Urządzenie to stanowi kompleksowe rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w samochodzie zapewniające obsługę połączeń na światowym poziomie.

Technologia DSP redukująca szumy w tle, np. podczas jazdy autem, dwa mikrofony zbierające głos użytkownika oraz niewielka waga urządzenia (8,9 g) czynią z niego akcesorium sprawdzające się w każdej sytuacji. Zestaw Nokia Bluetooth BH-310 jest dostępny w białym i czarnym kolorze w sugerowanej cenie detalicznej 149 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto