A A A

Nowe, intuicyjne drukarki od Samsunga

28 lipca 2010, 13:37
Nowe, intuicyjne drukarki od Samsunga

Samsung wprowadza na polski rynek nowe laserowe urządzenia drukujące, które oferują innowacyjne rozwiązania w zakresie intuicyjnego drukowania - CLX-3185, CLX-3183N, CLX-3185FN oraz CLX-3185FW.

Podczas, gdy technologia ewoluuje, by zapewniać coraz więcej zaawansowanych funkcji, użytkownicy szukają urządzeń, które dopasują się do ich stylu życia. Samsung opracował szereg urządzeń drukujących, które za jednym dotknięciem panelu sterowania pozwalają klientom drukować dokładnie to, czego potrzebują. Opcja Print Screen, w którą zostały wyposażone drukarki kolorowe i urządzenia wielofunkcyjne, daje użytkownikom możliwość szybkiego i wygodnego drukowania informacji wyświetlanych na ekranie komputera za pomocą jednego przycisku. Urządzenia wielofunkcyjne wyposażono w Navigation Key Ring, aby klienci mogli jeszcze pełniej cieszyć się zaletami drukowania intuicyjnego. Użytkownik może łatwo i szybko sterować opcjami drukowania redukując ilość czasu potrzebnego do zapoznania się z możliwościami urządzenia.

Aby dostosować się do charakteru dzisiejszych środowisk pracy, nowe modele wyposażone zostały w wygodną opcję nawiązywania połączeń bezprzewodowych za pomocą jednego przycisku na panelu sterowania urządzenia. Ponadto, aplikacja Wi-Fi Protected Setup gwarantuje bezpieczeństwo połączenia.

Drukarki są kompatybilne z aplikacją AnyWeb Print. Dzięki temu użytkownicy wybierają i przenoszą dowolne treści ze stron internetowych do nowego dokumentu, który mogą zapisać lub wydrukować. Aplikacja AnyWeb Print pozwala drukować informacje, których użytkownicy naprawdę potrzebują bez konieczności zbędnego druku kilku osobnych stron. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu oraz materiałów eksploatacyjnych, takich jak papier i toner.

W nowych drukarkach Samsung przycisk włączający zasilanie został przeniesiony na przedni panel urządzenia, a nie z tyłu, jak w innych modelach. Dzięki temu włączanie i wyłączanie urządzenia jest wygodne.


PC Format
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto