A A A

Nowe karty microSD z serii High Endurance

2 kwietnia 2019, 10:00
Firma Kingston Digital poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej karty microSD High Endurance.
Nowe karty microSD z serii High Endurance

Kartę zaprojektowano z myślą o wykorzystaniu w zastosowaniach wiążących się z intensywnym zapisem danych, np. w systemach domowego monitoringu i ochrony, wideorejestratorach samochodowych i sportowych kamerach.

W aplikacjach tego rodzaju newralgicznymi czynnikami są niezawodność i wydajność. Nowe karty microSD z serii High Endurance odznaczają się trwałością, dużą pojemnością i zwiększoną wytrzymałością, pozwalającymi spełnić wymagania stawiane przez kamery monitoringu i wideorejestratory. Karta microSD High Endurance może przechowywać nawet 20 000 godzin1 płynnego nagrania wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD, co pozwala zarejestrować szczegółowy obraz zdarzeń zachodzących w domu i na drodze.

Karty z serii High Endurance skonstruowano i przetestowano z myślą o działaniu w trudnych warunkach. Są odporne na ekstremalne temperatury, wstrząsy, zalanie wodą i działanie promieniowania rentgenowskiego2. Niezawodna pamięć pozwala rejestrować najważniejsze dane przez dłuższy czas bez ryzyka ich utraty lub uszkodzenia.

Karty microSD High Endurance - dostępne w wersjach o pojemności 32 GB, 64 GB i 128 GB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto