A A A

Nowe kierunki i wyzwania branży IT - #IT fest

15 maja 2013, 08:14
Nowe kierunki i wyzwania branży IT - #IT fest

Wiesz jak wygląda podejście do RWD w korporacjach? Chcesz poznać narzędzia optymalizacji polecane przez ekspertów? Interesujesz się big data & business intelligence? A może szukasz nowych wyzwań oraz pracy marzeń? 24-25 maja zapraszamy na #IT fest (www.itfest.pl).

#IT fest to dwa dni pełne darmowych prelekcji ekspertów z branży IT, szkoleń informatycznych oraz targów pracy informatyka. Zakres merytoryczny tegorocznej edycji #IT fest będzie obejmował cztery tematy przewodnie:

Responsive Web Design/Mobile – dowiedz się jak przygotować aplikację internetową, która podbije serca I gusta użytkowników smartphonów i tabletów,

Optymalizacja – czy wiesz już wszystko o refaktoryzacji? Przyjdź i poznaj odpowiedzi na pytania jak w praktyce zrobić to lepiej, szybciej i wydajniej, • Big data & Business Intelligence – dlaczego czasem warto wiedzieć więcej I szybciej? Zobacz jak wygląda przetwarzanie zbiorów danych w celach biznesowych i marketingowych,

HR w IT – nowe metody szukania pracy, wskazówki jak znaleźć wymarzoną pracę, rynek pracy IT oczami rekrutera.

Wśród prelegentów m.in. Filip Walkowicz z Akamai, Stanisław Magierski z Accenture, Michał Grochowski z Oracle oraz Dawid Ostrowski z Google. W gronie wystawców znalazły się również takie firmy jak Ericpol, Hays, SMTSoftware, Sii, Stefanini, Capgemini, Grupa Unity czy Webcon. Głównym partnerem konferencji jest Akamai. -- Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 24-25 maja 2013 do Hotelu Qubus ul. Nadwiślańska 6, Kraków. Udział w festiwalu jest w pełni darmowy. Rejestracja ruszyła 8 maja. Liczba miejsc ograniczona!

Dla uczestników #IT fest 2013 przygotowano:

• Targi pracy IT połączone z prezentacją oferty rekrutacyjnej poszczególnych firm z branży,

• Prelekcje ekspertów z branży IT i HR poparte licznymi przykładami i case-studies,

• Warsztaty i szkolenia z praktykami wiodącymi prym na polskim rynku internetowym oraz rynku pracy IT,

• Spotkania networkingowe umożliwiające wymianę doświadczeń zawodowych i poglądów pomiędzy uczestnikami festiwalu, prelegentami oraz przedstawicielami firm uczestniczących w festiwalu,

• …konkursy z nagrodami oraz wiele, wiele więcej!

Organizatorem konferencji jest Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz #ebf interactive group. Patronat honorowy nad inicjatywą objął Prezydent Miasta Krakowa, Małopolska Loża Business Centre Club oraz Rektorzy Krakowskich uczelni. Patronaty medialne objęli m.in. Magazyn Proseed, Interaktywnie.com, Dziennik Internautów, Metro, INTERIA.PL, Polska Wszechnica Informatyczna, Software Developer’s Journal, Magazyn Programista i inni. Partnerem organizacyjnym wydarzenia jest #e-biznes festiwal.

Rejestracja już ruszyła, a liczba miejsc jest ograniczona.

Wszystkie informacje na stronie organizatora


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto