A A A

Nowe kompaktowe karty graficzne ZOTAC

23 października 2016, 10:00
ZOTAC International zaprezentował nowe karty graficzne z serii GeForce GTX 10, które mogą znacząco wpłynąć na równowagę sił na rynku.
Nowe kompaktowe karty graficzne ZOTAC

ZOTAC GeForce GTX 1050 Mini i 1050 Ti Mini to karty o kompaktowych rozmiarach. Przy długości zaledwie 5,8 cala (14,7 cm), stały się najmniejszymi kartami graficznymi, opartymi na architekturze Pascal. Pomimo swoich zwartych rozmiarów, nowe modele cechuje doskonała skuteczność chłodzenia oraz niski poziom hałasu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu pojedynczego wentylatora o średnicy 90 mm, zamontowanego na wykonanej całkowicie z aluminium bazie posiadającej bezpośredni kontakt z GPU.

Karta graficzna OC Edition mimo swoich kompaktowych rozmiarów oferuje podwyższone taktowanie częstotliwości zegara. Zwiększona ilość ciepła rozpraszana jest poprzez dwa 70 mm promieniowe wentylatory oraz dwa miedziane ciepłowody o średnicy 6 mm. Wszystkie elementy konstrukcyjne urządzenia są umieszczone wewnątrz 6 calowej (15,24 cm) osłony. Wersja OC Edition należy do rodziny kart graficznych ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti.

Super kompaktowe modele Mini oraz OC Edition zmieszczą się w 99% systemów i są ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich entuzjastów i użytkowników, którzy chcą zmodernizować swoje komputery o nową generację graficzną bez konieczności podłączania dodatkowego zasilania PCIe.

Kartom graficznym z serii ZOTAC GeForce GTX 1050 i GeForce GTX 1050 Ti towarzyszy narzędzie FireStorm, z nowym odświeżonym interfejsem i wieloma zaawansowanymi funkcjami, co czyni go jeszcze bardziej wygodnym w użyciu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto