A A A

Nowe laptopy z kartami graficznymi NVIDIA

4 stycznia 2017, 13:30
Firma NVIDIA poinformowała, że karty graficzne GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050 oficjalnie trafiają do laptopów.
Nowe laptopy z kartami graficznymi NVIDIA

Będące tymi samymi procesorami graficznymi z dokładnie tymi samymi nowatorskimi funkcjami co desktopowi bracia, karty graficzne z serii GeForce GTX 1050 zapewniają doskonałe wrażenia w grach na laptopach o grubości zaledwie 17mm i obsługują najnowszą odsłonę techniki NVIDIA BatteryBoost, wydłużającej czas działania akumulatora.

Laptopy z kartami GeForce GTX 1050 Ti oraz 1050 oprócz płynnej rozgrywki umożliwiają:

- Osiągnięcie do 3X większej wydajności oraz sprawności energetycznej w porównaniu do procesorów graficznych poprzednich generacji.

- Zabawę zarówno klasycznymi jak i najnowszymi grami w rozdzielczości 1080p i 60 kl./s z dodatkowym wsparciem dla najnowszych funkcji DirectX 12.

- Korzystanie z zaawansowanych technik graficznych, takich jak NVIDIA GameWorks, które zapewniają więcej realistycznych wrażeń.

- Wsparcie aplikacji GeForce Experience, bramy do świata gier PC, umożliwiającą aktualizację najnowszych sterowników Game Ready, optymalizację zainstalowanych gier oraz dzielenie się z innymi najlepszymi fragmentami rozgrywek.

- Tworzenie zdjęć dzięki NVIDIA Ansel, rewolucyjnej metodzie wykonywanie zaawansowanych zrzutów ekranu w grach.

- Wyjątkowo gładki obraz w grach dzięki wykorzystaniu techniki NVIDIA G-SYNC (tylko w wybranych modelach laptopów).

- Wykorzystanie umiejętności overclockerskich tak jak w desktopowych komputerach.

W pierwszym kwartale tego roku na rynku pojawi się ponad 30 modeli laptopów z tymi kartami od wiodących producentów. Na targach CES zostaną zaprezentowane miedzy innymi produkty firm Acer, Alienware, ASUS, Dell, HP, Lenovo oraz MSI. Wiele modeli będzie dostępnych w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Zostaną wyposażone w najnowszą mobilną platformę Kaby Lake firmy Intel.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto