A A A

Nowe laptopy z serii Toshiba Satellite Pro

17 grudnia 2015, 13:30
Toshiba Satellite Pro A30-C, Satellite Pro A40-C i Satellite Pro R40-C zaprojektowano z myślą o sektorze edukacyjnym oraz małych i średnich przedsiębiorstwach.
Nowe laptopy z serii Toshiba Satellite Pro

Nowe modele Satellite Pro są lekkie i dostępne w różnych konfiguracjach. Satellite Pro A30-C, A40-C i R40-C wyposażono w procesory Intel CoreTM 6. generacji, aby zapewnić optymalny czas pracy na baterii i wydajność. Technologie bezprzewodowe umożliwiają sprawne dokowanie i wyświetlanie. Wszystkie modele mają antyodblaskowe ekrany, dzięki czemu można ich używać zarówno w jasno oświetlonych biurach, jak i na zewnątrz.

Satellite Pro A30-C i Satellite Pro A40-C

13-calowy Satellite Pro A30-C to laptop dla uczniów i profesjonalistów pracujących w różnych miejscach. Natomiast, wydajny i mobilny, 14-calowy Satellite Pro A40-C w razie potrzeby z powodzeniem zastąpi komputer stacjonarny. Oba cienkie, lekkie i łatwe w przenoszeniu, z ekranami HD lub Full HD są równocześnie wydajne i trwałe. Na baterii pracują nawet 8 godzin.

O jakości Satellite Pro A30-C i A40-C świadczy Gwarancja Niezawodności Toshiba. Decydując się zakup jednego z tych modeli można być pewnym, że w razie uszkodzenia lub awarii, Toshiba bezpłatnie go naprawi i zwróci wydane na laptopa pieniądze.

Oba modele zostały poddane testowi H.A.L.T3 (Highly Accelerated Life Test) symulującemu trzyletnie zużycie laptopa. Test ten przeprowadził niezależny niemiecki instytut TÜV Rheinland. Bezpieczeństwo danych zapewnia logowanie z wykorzystaniem kart inteligentnych i szyfrowanie TPM (Trusted Platform Module 2.0). Satellite Pro A40-C wyposażono również w czytnik linii papilarnych. Perfekcyjną łączność, odczyt i transfer zawartości zapewniają porty HDMIi USB 3.0, czytnik kart SD i IntelWi-Fi.

Toshiba Satellite Pro R40-C

14-calowy Satellite Pro R40-C z antyodblaskowym ekranem HD i pełnowymiarową klawiaturą jest idealny dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz pracowników małych i średnich przedsiębiorstw. Wyposażony we wszystkie niezbędne do codziennej pracy funkcje, jest elastyczny i wytrzymały. W razie upadku jego dysk twardy zostanie ochroniony przez czujnik 3D.

Wszystkie opisane wyżej urządzenia wyposażono w aplikację Eco Utility umożliwiającą zminimalizowanie zużycia energii. Mają one certyfikat EPEAT.

Toshiba Satellite Pro A30-C, Satellite Pro A40-C i Satellite R40-C będą dostępne w Europie w pierwszym kwartale 2016 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto