A A A

Nowe mini głośniki od KL TRADE

1 września 2011, 09:22
Nowe mini głośniki od KL TRADE

Firma KL TRADE wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO prezentuje nowe głośniki komputerowe z serii SK.

Głośniki charakteryzują się zaawansowaną miniaturyzacją, dobrą jakością odtwarzania dźwięku oraz możliwością bezpośredniego podłączenia urządzeń peryferyjnych, takich jak przenośny dysk pamięci czy karta SD/MMC.

Seria SK składa się z kilku podobnych stylistycznie, aczkolwiek różniących się w szczegółach wykonania, miniaturowych głośników komputerowych. Wszystkie modele posiadają trzy rodzaje zasilania: gniazdo DC 5V, gniazdo w standardzie mini USB/V3 oraz zasilanie baterią wymienną.

Podwójne, okrągłe przetworniki w stylowej, srebrnej obudowie komponują się z jednolicie czarną linią urządzenia. Masywne pokrętło regulujące poziom dźwięku oraz srebrzysty panel z przyciskami funkcyjnymi, to kolejne cechy charakterystyczne głośników z serii SK.

W zestawie znajduje się pilot, kabel audio 3,5mm, przejściówka 2,5mm jack - 3,5mm jack oraz kabel USB do ładowania z wyjściem DC 5V.

Sugerowana cena: od 80-90 zł zależnie od modelu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto