A A A

Nowe mobilne GG do PDA i smartfona

16 października 2007, 14:23
Nowe mobilne GG do PDA i smartfona

Ukazała się najnowsza wersja mobilnego Gadu-Gadu – MobilneGadu 1.1 do PDA i smartfona z Windows Mobile, komunikatora używanego w telefonach komórkowych i urządzeniach przenośnych. Użytkownicy Gadu-Gadu mogą teraz korzystać z takich pożytecznych funkcji, jak: rozmowy w zakładkach i rozmowy głosowe na numery, które mają uruchomione GG 7.7 na PC (koszt połączenia jak za minutę połączenia lokalnego).

 

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych. Ilość danych jest minimalna i ich wartość nie powinna przekroczyć od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie (w zależności od posiadanej taryfy koszt danych może być wyższy).

Źródło: GG


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto