A A A

Nowe modele lustrzanek Canona jeszcze w tym miesiącu?

10 sierpnia 2010, 09:30
Nowe modele lustrzanek Canona jeszcze w tym miesiącu?

Często dyskutowane, nowe wersje lustrzanek Canona, mogą pojawić się na rynku już pod koniec miesiąca.

Mowa o modelach EOS 60D oraz EOS 1Ds Mark IV. Zagraniczne serwisy spekulują na podstawie zaproszeń na zamkniętą prezentację, dotyczącą „flagowych modelów lustrzanek”, wysłanych (podobno) przez polski oddział Canona. Wydarzenie ma mieć miejsce 26 sierpnia. Możliwe, że EOS 1Ds wprowadzi wyższą czułość oraz możliwość kręcenia filmów w standardzie 1080p.

W międzyczasie, serwis Canon Rumors opublikował informacje pochodzące od osoby będącej na prezentacji przedprodukcyjnej wersji modelu EOS 60D. Nie podano, niestety, szczegółowych danych dotyczących urządzenia – wiadomo jedynie, że ma być zoptymalizowane pod kątem kręcenia lepszych filmów oraz wyposażone w sensor 18 megapikseli i obrotowy wyświetlacz.

Nie wiadomo czy przypuszczenia zagranicznych serwisów się potwierdzą. Jeżeli jednak tak się nie stanie, aparaty te z pewnością zostaną zaprezentowane na targach Photokina, które rozpoczynają się 21 września w Niemczech.


PC Format
Tagi: fotografia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto