A A A

Nowe modele słuchawek dla sportowców

22 lipca 2014, 10:00
W ofercie Hama Polska znajdziemy nowe modele dousznych słuchawek Koss. To propozycje dla osób prowadzących aktywny tryb życia i uprawiających sport.
Nowe modele słuchawek dla sportowców

Najprostszymi słuchawkami w tej grupie jest model KE 10. Słuchawki te charakteryzują się kompaktowym designem, lekkością i najszerszym wyborem kolorystycznym. Dostępne są w sześciu kolorach: fioletowym, koralowym, miętowym, niebieskim, różowym i białym.

Model KEB 6i ma specjalną konstrukcję aby słuchawki nie wypadały z uszu podczas ćwiczeń. Dodatkowo są wyposażone w silikonowe wkładki w trzech rozmiarach dzięki którym możemy je dopasować idealnie do siebie. KEB 6i mają wbudowany na przewodzie mikrofon do obsługi połączeń telefonicznych.

Lekkość i ciekawy design to cechy słuchawek KEB/15i. Słuchawki te mają specyficzną konstrukcję - dzięki zakrzywionej wkładce dousznej wygodniej osadzają się w kanale słuchowym. Z kolei dołączone wkładki w trzech rozmiarach pozwalają na dopasowanie i zapobiegają wypadaniu słuchawek z uszu. Producent oferuje słuchawki w pięciu atrakcyjnych zestawach kolorystycznych: szarym, czerwonym, turkusowym, niebieskim i purpurowym. Warto też zaznaczyć, że słuchawki mają wbudowany na przewodzie mikrofon do obsługi połączeń telefonicznych.

Koss The Plug to najciekawsza propozycja z aktualnie oferowanych słuchawek dousznych. Słuchawki The Plug mają precyzyjną i solidną budowę oraz wzmocniony kabel. Posiadają też świetne wkładki piankowe, które pozwalają na idealnie dopasowanie słuchawki do kanału usznego gwarantując tym samym bardzo dobrą izolację akustyczną. The Plug dysponują dość dużą mocą co przekłada się na bardzo dobre brzmienie oraz ciepłe i mocne basy. Firma zadbała również o bardzo ciekawe połączenia kolorystyczne: czerwono/czarne, pomarańczowo/białe, niebiesko/białe, zielono/czarne i białe.

Sugerowane ceny przez Hama Polska:

Koss KE 10 - 44,90 złotych

Koss KEB 6i - 49,90 złotych

Koss KEB/15i - 59,90 złotych

Koss The Plug - 69,90 złotych


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto