A A A

Nowe modele smartfonów marki Neffos

13 marca 2018, 10:00
Firma TP-Link ogłosiła wprowadzenie w marcu br. nowych smartfonów: Neffos C7 oraz Neffos Y5s.
Nowe modele smartfonów marki Neffos

Neffos C7 ma 5,5-calowy wyświetlacz IPS oraz aparaty - ośmiopikselowy przedni oraz tylny, trzynastopikselowy. Osoby, które wykorzystują smartfon jako aparat fotograficzny zadowolone będą z pracy autorskiej nakładki producenta NFUI 7.0 z dodatkowymi funkcjami manualnego ustawienia parametrów, stabilizacją obrazu oraz dziesięciopoziomowym trybem upiększania w czasie rzeczywistym, przydatnym do wykonywania selfie. Ciekawym rozwiązaniem jest dodatkowy flesz przy korzystaniu z przedniego aparatu. Na korygowanie i retusz selfie pozwala oprogramowanie firmy ArcSoft. Kąt widzenia przedniego aparatu wynosi 86 stopni. Uwieczniając ważne chwile można skorzystać z zaawansowanego, trzynastomegapikselowego tylnego aparatu z systemem automatycznego ustawiania ostrości, opartym na detekcji fazy.

Najnowsza wersja nakładki NFUI 7.0 w Neffosie C7 oraz oferuje szereg udogodnień m.in. zrobienie screenshota poprzez przesunięcie trzema palcami po powierzchni ekranu, wybudzenie urządzenia podwójnym kliknięciem w ekran, dwa tryby oszczędzania baterii i wiele innych. Dzięki nakładce zmniejszono także natężenie niebieskiego światła ekranu, które wpływa na zmęczenie oczu.

Smartfon ma 2GB pamięci RAM o pojemności 2 GB i współpracuje z kartami microSD, dzięki czemu pojemność pamięci masowej można zwiększyć z 16 GB nawet do 128 GB. Zadbano również o dużą wydajność baterii - 3060 mAh.

Czytnik linii papilarnych został umieszczony u góry obudowy z tyłu urządzenia. Odblokowuje smartfon i włącza ekran w ciągu 0,2 sekundy.

Model Neffos C7 ma obudowę wykonaną z poliwęglanu, wykończonego powłoką z nanoskopowym efektem, nadającym smartfonowi metalicznego wyglądu.

Drugi nowy model marki Neffos - Y5s wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD. Matryca IPS pozwala dobrą kolorystykę i wygląd obrazu w szerokim zakresie kątów.

Telefon jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon oraz układ graficzny Adreno. Procesor połączono z pamięcią RAM o pojemności 2 GB. Wewnętrzna pamięć oferuje 16 GB, ale w razie potrzeby można zwiększyć pojemność, dodając kartę microSD. Dzięki obsłudze różnych pasm sieci komórkowej 4G LTE telefon umożliwia transmisję danych z prędkością do 150 Mb/s.

Dobrą jakość zdjęć i filmów gwarantuje ośmiomegapikselowy tylny aparat urządzenia.

Smartfony Neffos Y5s i Neffos C7 wejdą do sprzedaży w Polsce w połowie marca 2018 r. Pierwszy z nich będzie oferowany w kolorze czarnym i w cenie ok. 349 zł, a drugi w dwóch wariantach: szarym oraz złotym i w cenie ok. 499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto