A A A

Nowe moduły pamięci DDR3 marki Transcend

1 kwietnia 2014, 08:10
Firma Transcend informuje o wprowadzeniu do oferty nowych modułów pamięci DDR3 RDIMM dedykowanych komputerom Apple Mac Pro 2013. Dostępne w wersjach 16GB oraz 32GB moduły dają możliwość rozszerzenia pamięci komputera nawet do 128GB.
Nowe moduły pamięci DDR3 marki Transcend

- Zgodnie ze specyfikacją Mac Pro 2013 wyposażony jest w 64GB pamięci RAM, co w profesjonalnych zastosowaniach może okazać się niewystarczające - mówi Angus We, Dyrektor Działu Badawczo-Rozwojowego firmy Transcend.

-Wychodząc naprzeciw potrzebie powiększenia dostępnych zasobów, inżynierowie zaprojektowali oraz skonstruowali gęsto upakowane moduły pamięci, które pozwolą nawet na dwukrotne zwiększenie dostępnej pamięci - tłumaczy Angus We. Umożliwi to profesjonalistom efektywną pracę, m.in. przy tworzeniu grafiki 2D lub 3D czy edycji materiałów wideo w rozdzielczości 4K.

Zbudowane z chipów DRAM moduły Transcend DDR3-1866 o pojemności 16GB oraz DDR3-1333 o pojemności 32GB są w pełni kompatybilne z Apple Mac Pro 2013. Moduły są bardzo proste do zamontowania w czterech slotach dostępnych w stacji roboczej.

Moduły pamięci RDIMM DDR3 objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto