A A A

Nowe monitory AOC na Gamescom 2016

8 sierpnia 2016, 10:00
Podczas tegorocznych targów Gamescom, AOC przedstawi najnowsze modele monitorów z gamingowej serii AGON.
Nowe monitory AOC na Gamescom 2016

Gamescom to jedne z największych targów związanych z przemysłem gier wideo. Są organizowane nieprzerwanie od 2009 roku. Zeszłoroczna edycja zgromadziła w sumie 345 tysięcy zwiedzających na 193 tysiącach metrów kwadratowych.

W trakcie targów odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć na żywo wszystkie modele AOC z serii AGON; w tym również monitory, które jeszcze nie zostały zapowiedziane, np. model o przekątnej 35 cali. Chętnych zapraszamy do Koelnmesse w Kolonii, do hali 5.1 na stanowisko B-060. Targi trwają od 17 do 21 sierpnia br, przy czym 17 sierpnia jest dniem przeznaczonym dla prasy. AOC zaprezentuje również po raz pierwszy prototyp autorskiego systemu rzeczywistości wirtualnej (VR).

Seria AGON

Monitory AGON to seria produktów, które AOC dedykuje graczom. Do tej pory zostały zaprezentowane cztery modele. Dwa 27-calowe i dwa 24-calowe, wszystkie o rozdzielczości QHD (2560x1440 px).

AG271QX oraz AG241QX wykorzystują matrycę TN ze wsparciem dla AMD FreeSync i odświeżaniem 144 Hz. Modele AG271QG i AG214QG obsługują NVIDIA G-SYNC oraz zapewniają odświeżanie na poziomie 165 Hz. Pierwszy został skonstruowany w oparciu o matrycę IPS, a drugi wyposażono w matrycę TN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto