A A A

Nowe multimedialne odtwarzacze przenośne BLOW

31 sierpnia 2011, 11:53
Nowe multimedialne odtwarzacze przenośne BLOW

BLOW, producent zaawansowanych urządzeń multimedialnych, wprowadza do sprzedaży nową rodzinę przenośnych odtwarzaczy multimedialnych - BLOW MP3 X10 oraz BLOW MP4 X12 i X15.

Urządzenia mają wbudowane tunery radiowe, korektory barwy dźwięku, możliwość nagrywania audio, a przy tym obsługują większość popularnych formatów plików dźwiękowych, wideo oraz zdjęć. Zostały wyposażone w ekrany LCD i wbudowaną pamięć o wielkości 4 GB. . Obsługują także odtwarzanie dźwięku przestrzennego 3D Microsoft Play FX i wyświetlanie opisu utworów zapisanych w formacie ID3.

Najmniejszy z modeli - BLOW MP3 X10, dzięki małej wadze i prostej obsłudze, doskonale sprawdza się podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów. Może też służyć jako dyktafon i awaryjna pamięć przenośna USB. Wbudowana pamięć 4 GB mieści do 70 godzin muzyki w formacie mp3.

Odtwarzacze BLOW MP4 X12 i X15 wyposażone w ekrany LCD o przekątnych 1,8 i 2,8 cala pozwalają odtwarzać nie tylko muzykę, ale również zdjęcia i pliki wideo. Doskonale nadają się do prezentacji ciekawych wydarzeń czy wspomnień z wakacji znajomym i rodzinie. Oba modele wyposażone są standardowo w 4 GB wbudowanej pamięci mogącej pomieścić do 70 godzin muzyki. Model X15 oferuje dodatkowo dotykowy ekran.

Rodzina przenośnych odtwarzaczy multimedialnych - BLOW MP3 X10 oraz BLOW MP4 X12 i X15 dostępna jest na rynku polskim od sierpnia odpowiednio w cenach:

BLOW MP3 X10 - 89 PLN brutto

BLOW MP4 X12 – 99 PLN brutto

BLOW MP4 X15 – 179 PLN brutto


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto