A A A

Nowe myszki Gigabyte

7 czerwca 2013, 09:07
Nowe myszki Gigabyte

Na rozpoczynających się targach Computex 2013, Gigabyte zaprezentuje szeroki asortyment urządzeń peryferyjnych przeznaczonych zarówno dla graczy, jak i do codziennego użytku.

Na stoisku firmowym będzie można zapoznać się z produktami już dostępnymi w sprzedaży, oraz najnowszymi propozycjami. Z nowości zaprezentowana zostanie wielofunkcyjna myszka Aivia Neon, która została wyróżniona m.in. prestiżową nagrodą reddot design 2013, oraz bezprzewodowy gryzoń dla graczy ze stacją dokującą - Aivia Uranium.

Aivia Neon – połączenie myszy z multimedialnym prezenterem

Jednym z najnowszych produktów z serii Aivia jest Neon. Model ten stanowi połączenie bezprzewodowej myszy z wszechstronnym, multimedialnym prezenterem (wskaźnik laserowy oraz pilot). Konstrukcja została wyróżniona tytułem reddot design 2013. Aivia Neon to idealna propozycja dla osób aktywnych i często podróżujących, które zajmują się prowadzeniem wszelkiego rodzaju prezentacji, szkoleń czy wykładów. Tryb multimedialnego prezentera jest aktywowany automatycznie po podniesieniu myszy i naciśnięciu przycisku air-mouse. Jego wyłączenie następuje po ponownym umieszczeniu myszy na płaskiej powierzchni. Niewątpliwym plusem najnowszego produktu Gigabyte jest także pojemny akumulator litowo-jonowy, który można w każdej chwili zasilić korzystając z portu USB.

Aivia Uranium – bezprzewodowa mysz dla graczy ze stacją dokującą

Najnowsza, bezprzewodowa mysz dla graczy Aivia Uranium to model charakteryzujący się nowoczesnym wzornictwem i wysoką ergonomią. Zastosowano w nim opatentowane przez Gigabyte rozwiązanie - stację dokującą GHOST z obsługą systemu makr. Ponadto urządzenie pozwala na dynamiczne wyświetlanie informacji dotyczących statusu myszy oraz zmianę jej ustawień bez konieczności opuszczania gry. Mysz Aivia Uranium wyposażona jest w precyzyjny sensor laserowy Twin-eye o rozdzielczości 6500 DPI, a wbudowany akumulator, który zasilany jest za pomocą stacji dokującej, pozwala na ponad 50 godzin swobodnej gry.

Aivia Uranium


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto