A A A

Nowe myszki i zaawansowany sensor od SteelSeries

1 sierpnia 2017, 13:30
SteelSeries ogłosił dziś premierę najnowszego sensora optycznego, TrueMove3, zaprojektowanego we współpracy z firmą PixArt, oraz dwóch nowych myszek: Sensei 310 oraz Rival 310.
Nowe myszki i zaawansowany sensor od SteelSeries

Sensor TrueMove3 - pierwszy prawdziwie esportowy sensor

TrueMove3 to sensor optyczny z 12 000 CPI, 350 IPS, zaprojektowany przez SteelSeries oraz firmę PixArt. W przeciwieństwie do innych sensorów, przytłoczonych przez nieefektywną redukcję szumów (jitter) i opóźnienia w odczycie, TrueMove3 oferuje prawdziwe, naturalne śledzenie ruchów 1:1 - od 100 do 3 500 CPI. Jest to wynik, którego nie osiągnęła żadna inna mysz dostępna obecnie na rynku.

W zakresie od 3 500 do 12 000 CPI TrueMove3 korzysta z nowego, zaawansowanego systemu redukcji szumów (jitter), który nie spowalnia czasu reakcji sensora. Autorski SROM TureMove3 dopracowano, aby maksymalnie zwiększyć precyzję myszy.

Dzięki współpracy z firmą PixArt, sensor TrueMove3 będzie dostępny wyłącznie w modelach SteelSeries Sensei 310 i Rival 310.

Sensei 310 - powrót mistrza

Kultowy SteelSeries Sensei powrócił - z charakterystyczną, symetryczną konstrukcją, wyposażony w najnowszą technologię. Sensei 310 posiada: 8 programowalnych przycisków; pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu; przyciski split-trigger z mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości 50 milionów kliknięć; lekką konstrukcję o wadze 90 gramów. Sercem modelu Sensei 310 jest TrueMove3, sensor optyczny zaprojektowany z myślą o esporcie.

Rival 310 - dla praworęcznych

Rival 310 to najnowszy model w rodzinie Rival. Nowa mysz, wyprofilowana dla praworęcznych użytkowników, posiada: 6 programowalnych przycisków; pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu; przyciski split-trigger z mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości 50 milionów kliknięć; lekką konstrukcję o wadze 90 gramów. W środku urządzenia znajduje się True Move3, sensor optyczny zaprojektowany z myślą o esporcie - ten sam z modelu Sensei 310.

Oprogramowanie SteelSeries Engine

Pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać ustawienia myszy, więc użytkownicy nie muszą konfigurować urządzenia, gdy podłączą mysz do innego komputera. Nowe modele są również kompatybilne z SteelSeries Engine Apps, jak np. PrismSync czy GameSense, aplikacjami do zarządzania podświetleniem sprzętu SteelSeries.

Już niedługo przeczytacie recenzję tych myszek na stronie PCFormat.pl w dziale TESTY


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto