A A A

Nowe obudowy Xigmatek Alfar

8 listopada 2012, 12:53
Nowe obudowy Xigmatek Alfar

Pod koniec listopada 2012 roku na polskim rynku pojawią się nowe modele Xigmateka.

Podobnie jak pozostałe obudowy, które wydał producent, również Xigmatek Alfar czerpie swą nazwę z nordyckiej mitologii. Alfar był elfem zamieszkującym Alfheim - jeden z dziewięciu światów stanowiących kosmos.

Obudowa dostępna będzie w trzech wersjach kolorystycznych: całkowicie czarnej, czarno-białej oraz czarno-pomarańczowej. Przedni panel wykonano z odpornego w dotyku materiału Softouch. Zastosowano w nim również siatkę z otworami w kształcie plastrów miodu, które wspomagają układ chłodzenia.

Xigmatek Alfar w zestawie oferuje użytkownikowi dwa wentylatory 120mm o prędkości 1200 obrotów na minutę. W całym układzie zamontować możemy ich jednak aż siedem. Zewnętrznie zamontujemy trzy napędy 5,25". Wewnątrz natomiast cztery dyski twarde 3,5" oraz kolejne cztery 2,5" SSD. Obudowa kompatybilna jest z płytami głownymi ATX, Micro ATX oraz Mini-ITX. W przednim panelu posiada dwa porty USB 3.0 (połączenie wewnętrzne).

Obudowa może przyciągać także bardzo atrakcyjną ceną - 219,00 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto