A A A

Nowe obudowy dla graczy

25 sierpnia 2017, 13:30
Polski dystrybutor NTT System stale rozszerza ofertę sprzętu gamingowego. Nowością są obudowy marki Azza o oryginalnym wzornictwie, przystosowane do montażu wydajnych systemów chłodzenia, z możliwością instalacji długich kart graficznych.
Nowe obudowy dla graczy

W ofercie NTT System jest obecnie siedem konstrukcji: GT1, Onyx (na zdjęciu powyżej), Photios, Taurus oraz Titan w cenach od 170 do 635 zł, a wkrótce także Storm 6000. Wszystkie produkty można kupić m.in. na stronie sklep.ntt.pl.

Dotychczas największym powodzeniem cieszy się model Photios 250X, w którym można zamontować aż siedem wentylatorów o średnicy 120 mm (w tym dwa - przedni i tylny - są zainstalowane fabrycznie), zaś boczna ściana konstrukcji została wykonana z hartowanego szkła. Podobnie jak w innych modelach, w Photios 250X można zamontować trzy dyski 3,5-calowe oraz do pięciu 2,5-calowych, karty graficzne o długości do 380 mm oraz dwa radiatory o szerokości 240 mm przeznaczone do systemów wodnego chłodzenia.

Większość obudów Azza jest podświetlana diodami LEG RGB.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto