A A A

Nowe odtwarzacze Sony Walkman

13 września 2013, 08:15
Nowe odtwarzacze Sony Walkman

Sony zaprezentowało nowe odtwarzacze z serii Walkman - cyfrowy odtwarzacz muzyczny, słuchawki i głośniki w jednym urządzeniu.

Konstruktorzy z Sony zintegrowali w WH głośniki, słuchawki i cyfrowy odtwarzacz muzyczny, a wyeliminowali wszystkie przewody. Mocne przetworniki akustyczne w słuchawkach mają gwarantować słyszalność "każdej nutki" - twierdzi Sony. Do wyboru otrzymamy różne tryby dźwięku, ułatwiające uzyskanie dynamicznego basu albo zrównoważonych partii wokalnych w paśmie średnich i wysokich częstotliwości.

Muzyka może grać przez cały dzień: naładowany akumulator wystarcza bowiem na 20 godzin odtwarzania, a 16-gigabajtowa pamięć wewnętrzna modelu WH505 pozwala na zapis nawet 4000 utworów. Odtwarzacz z serii WH może również pełnić rolę słuchawek: dostarczany w komplecie przewód pozwala na podłączenie go do smartfona lub tabletu i słuchanie muzyki, radia lub treści z internetu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto